O mnie

Moje zdjęcie
Mazury, Poland
Żona, matka,nauczycielka oraz maniaczka wszelkiego rodzaju robótek.

czwartek, 28 grudnia 2017

Zakochałam się w starych książkach

Ostatnio wpadłam w szał składania kartek starych książek. No, ale nie byłabym sobą, gdybym nie stworzyła, jak zwykle aniołów. One są ze mną zawsze, w niemalże każdym pomieszczeniu mojego mieszkania. Powstały więc takie anielice:
Zgłosiłam je na konkurs - wyzwanie "Anioły" - http://szuflada-szuflada.blogspot.com/ Banerek - obok, w prawym górnym rogu. Zachęcam do udziału lub głosowania. Serdecznie pozdrawiam wszystkich odwiedzających.

10 komentarzy:

 1. Twoje anioły są śliczne. :) Zaprezentowałaś bardzo twórcze podejście do starych, niepotrzebnych już książek.
  Życzę Ci wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za miłe komentarze. Książki od dawna leżały w piwnicy, gdyż na półkach niestety zabrakło już dla nich miejsca. Teraz zyskały nowe życie, zamieniły się w anioły, które zdobią moją sypialnię. Zajęcie było bardzo wciągające i relaksujące. Jak widać, powstała też świeca, która rozjaśnia wnętrze dzięki ledowej lampce. Jestem z nich bardzo zadowolona, co nie zawsze ma miejsce przy tworzeniu moich robótek. Cieplutko pozdrawiam odwiedzających i życzę szczęścia i weny w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysłowe wykorzystanie zalegającej "makulatury" :). Ja mam sentyment do starych książek, nie lubię ich wyrzucać, ale kiedyś w końcu nadchodzi ten moment, kiedy książka nie nadaje się już do czytania - to jest świetny pomysł na drugie życie dla niej, chociaż pewnie wymaga sporej cierpliwości i zręczności :). Śliczne są te Twoje aniołki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję serdecznie za odwiedziny i ciekawe przemyślenia. Rzeczywiście, jak powiedział kiedyś klasyk "książki to najlepsi przyjaciele - nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele", ale kiedy przechodzą już na emeryturę, mogą być "odnowione" na przykład w powyższy sposób. Takie składanie kartek relaksuje, dla mnie to bardzo przyjemne zajęcie. Miałam okazję przekonać się, że nie tylko mnie to uspokaja, ale o tym napiszę wkrótce. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowite książkowe anioły! Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo, bardzo dziękuję. Też je lubię, Siedzą dumnie na półce z książkami i uśmiechają się nieśmiało. Chyba stworzę im kolejną przyjaciółkę ze starej książki. Będzie im raźniej. Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Beautiful image the building You chose well for the theme.
  Your blog is very nice,Thanks for sharing good blog.
  สมัคร gclub

  OdpowiedzUsuń
 8. Easy "water hack" burns 2 lbs OVERNIGHT

  Over 160 000 women and men are losing weight with a simple and secret "liquids hack" to burn 2lbs every night as they sleep.

  It's scientific and works with anybody.

  You can do it yourself by following these easy steps:

  1) Take a glass and fill it up half glass

  2) And now do this awesome HACK

  so you'll be 2lbs lighter when you wake up!

  OdpowiedzUsuń