O mnie

Moje zdjęcie
Mazury, Poland
Żona, matka,nauczycielka oraz maniaczka wszelkiego rodzaju robótek.

wtorek, 23 lipca 2013

Wakacje, wakacje

Witam w wakacje. Pierwszy miesiąc wakacji ku końcowi. Mija nie wiadomo kiedy. Czas przecieka między palcami. Doba wciąż zbyt krótka. Nazbierało się trochę robótek, których nie pokazywałam. Będą pojawiały się na blogu stopniowo. Chciałabym podziękować także Ani z bloga zycienitkamalowane.blogspot.com za kolejne wyróżnienie i prosić o wybaczenie. Niestety z powodu nawały obowiązków nie wezmę udziału w zabawie. Jest mi miło, że doceniasz to, co robię, więc nie gniewaj się, proszę. Na pasku bocznym zamieszczę banerek, by mnie pomijać w takich zabawach.

A teraz pokażę Wam dwie gazetki ścienne, które zrobiłam w szkole przed końcem roku szkolnego, prezenty od moich uczniów dla ojców z okazji Dnia Taty (puchary i kartki) oraz prezenty ode mnie dla moich wychowanków. Kochanym dzieciakom, z którymi zżyłam się przez trzy lata zrobiłam szydełkowe zakładki, z cytatem, by lubiły czytać i pamiętały o mnie.Pozdrawiam wakacyjnie, choć pogoda dziś nieprzyjemna, wietrzna. Ale wkrótce zaświeci słońce, bo ja wyruszam nad morze.
6 komentarzy:

 1. Pomysłowe gazetki i pozostałe drobiazgi bardzo ciekawe, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe prace! A te szydełkowe zakładki przecudne! Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne tablice... juz zapomniałam że takowe w salach są hahahaa ;-)) Reszta prac świetna, szczególnie zakładki, bo sama właśnie wzorów na zakładki szukam ;-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję ślicznie. Zapomniałam napisać, że pomysł na złote puchary dla ojców pochodzi z bloga:http://www.urwiskowo.com.pl/2013/06/puchar-dla-taty.html, a zakładki, które pokazywałam też na blogu jakiś czas temu: http://cohenna.com/. Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zachwycona Twoją kreatywnością - gazetki i puchary są w dechę. Zakładki przepiękne na pewno sprawią że dzieciaki będą często łapać za książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe pomysły, a te zakładki - najpiękniejsze :) I to w melanżowych kolorach - bajka!

  OdpowiedzUsuń