O mnie

Moje zdjęcie
Mazury, Poland
Żona, matka,nauczycielka oraz maniaczka wszelkiego rodzaju robótek.

czwartek, 25 października 2012

Jubileusz ślubuW ubiegłym tygodniu  moi uczniowie występowali przed zacną publicznością, tańczyli kujawiaka i śpiewali przyśpiewki ludowe. Kilka par małżeńskich z naszej miejscowości obchodziło 60 - diamentowe i 70 -kamienne gody. Dzieci śpiewały, recytowały, tańczyły, a moim zadaniem było przygotowanie dwóch pamiątkowych obrazków. Wykonałam je z pasemek wełny - takiej do filcowania. Ponieważ moimi ulubionymi kwiatami są słoneczniki i maki, właśnie one znalazły się w moich pracach. Identyczne maki robiłam już kiedyś, ale zostawiłam je sobie. Wykonałam je ponownie. Tym razem wyszły trochę większe z grubszą łodyżką. Mam nadzieję, że sprawiły komuś radość i zdobią ściany tych przemiłych osób.

4 komentarze:

 1. 70lecie, to już coś.. Ja bardzo lubię maki.
  I powiem szczerze, że bardzo zaskoczona jestem tym, że te piękne prace wykonane są z pasemek wełny:O na miniaturce wyglądały jak pastele!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Więcej obrazków z czesanki zamieściłam w etykietach (filcowe obrazki). Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow - są cudne. Nawet nie wiem który mi się bardziej podoba. Na pewno sprawiły wielką radość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moi dziadkowie dożyli 60 rocznicy ślubu byłam z nich strasznie dumna bo mieli zdjęcie w gazecie... ale to było bardzo dawno... Pięknie wyszły te kwiaty, maki bardzo w moim typie :)

  OdpowiedzUsuń