O mnie

Moje zdjęcie
Mazury, Poland
Żona, matka,nauczycielka oraz maniaczka wszelkiego rodzaju robótek.

wtorek, 25 września 2012

Morze, nasze morze

Z tęsknoty za morzem, którego nie udało mi się odwiedzić tego roku powstały czarno-białe butelki z różnego rodzaju żaglowcami. Większość z nich jest zasługą mojego męża, który zaraził się ode mnie "robótkomanią". Według mnie efekt niczego sobie i tak jakoś ładniej zrobiło się w naszej witrynce od kiedy butelki usadowiły się na jej półkach. Zresztą sami oceńcie. Pozdrowionka.

7 komentarzy:

 1. Jestem pod wrażeniem - cudne!!! Brawa dla Męża!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. WoW! Wspaniałe te butelki! Możesz zdradzić jak się robi takie cuda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję serdecznie za pochwały, a robi się to naprawdę łatwo. Wyszukuję w internecie na najróżniejszych obcojęzycznych stronach grafikę czarno-białą, następnie drukuję obrazki na papierze śniadaniowym. Przyklejam je do pokrytej podkładem i pomalowanej białą farbą akrylową butelki. Później tylko warstwa bezbarwnego lakieru i to wszystko. Kłaniam się obserwatorom i zapraszam do oglądania kolejnych, ponieważ ich produkcja nadal trwa, zmieniają sie jedynie motywy, wielkość i kształt butelek.

  OdpowiedzUsuń
 4. ekstra te butelki:) przyłączam sie do braw dla Męża:) jestem ciekawa czy mój mężuś coś takiego by zrobił:):):P

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne przedmioty tworzysz, butelki bardzo ładne. Świetne motywy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki serdeczne. Mała rzecz, a cieszy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dostałam oczopląsu... dziękuję, że do mnie "wpadłaś" bo takie cuda mnie omijały - wciągam Cię na listę moich ulubieńców i basta! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń